Pakabinamos lubos

UAB „Giedra“ jau 14 metų gamina ir parduoda kokybiškas ilgaamžes pakabinamas lubas iš aliuminio. 2000 metais UAB „Giedra“ gaminamos aliuminio pakabinamos lubos buvo apdovanotos konkurso „Lietuvos metų gaminys“ diplomu.
Pakabinamos lubos - svarbus pastato interjero ir eksterjero elementas, puiki galimybė suteikti patalpoms jaukumo ir savitumo. Derinant funkciją bei estetiką su lengva priežiūra ir patvarumu, geriausia yra pasirinkti aliuminio profilių pakabinamas lubas. Šis gaminys yra lengvai ir greitai montuojamas ant paprastų bei universalių konstrukcijų. Prireikus lubų juostas nesunku išimti ir vėl sumontuoti. Perforuotos juostos gerina patalpų akustiką bei vėdinimą. Jos yra ekologiškos, lengvai valomos, atsparios drėgmei. Šios lubos idealiai tinka patalpose, kurioms keliami aukštesni higieniniai ir sanitariniai reikalavimai. Profiliai atitinka apdailos medžiagoms numatytus priešgaisrinius reikalavimus.
Aliuminio pakabinamas lubas įvertino projektuotojai, pastatų naudotojai ir statybininkai. Jos vis dažniau įrengiamos ligoninėse, baseinuose, mokyklose, individualiuose gyvenamuosiuose namuose ir butuose. Bendrovės "Giedra" pakabinamos lubos jau puošia bankus, aukštos klasės viešbučius, prestižinius restoranus, stambius prekybos centrus, kultūros įstaigas, garsių firmų biurus.

Bendrovės „Giedra“ produkcija – aliuminio profiliai pakabinamoms luboms – gaminama pagal vakarietišką technologiją. Šiai produkcijai gaminti naudojamos tik labai geros kokybės aliuminio juostos, kurias tiekia partneriai iš Vokietijos bei Italijos. Modernia technologine linija valcuojami jūsų pageidaujamo ilgio, įvairių spalvų, matiniai ir blizgantys, lygūs ir banguoti bei perforuoti aliuminio juostų profiliai. Siūloma itin didelė spalvų paletė – kiekvienas išsirinks jam labiausiai patinkantį atspalvį.

Plačiau: profiliai, mechaninės savybės

UAB „Giedra“ Prekybos salonas
Naugarduko g. 3, LT-03231, Vilnius
Tel. (8 5) 269 1152, Faks. (8 5) 269 1153
El.paštas prekyba@giedra.lt